Гладкий британець схуднув на зло одноліткам і став бодибілдером

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гладкий британець схуднув на зло одноліткам і став бодибілдером

Хлопець скинув 63 кілограми.

Спортсмен і пожежний з Англії у підлітковому віці був залежним від їжі і страждав від глузувань. Він змінив свої харчові звички і зміг змінити своє тіло до невпізнаваності.

Про це пише Mirror.

Пожежний Аарон Гарлоу-Стівенсон багато років жив із зайвими кілограмами і залежністю від їжі. Він постійно об'їдався і особливо зловживав солодощами і снеками. Цю звичку він приховував від близьких, ховаючи їжу по всьому будинку.

Через це хлопець швидко набрав кілограми, через які почав страждати у школі. Інші підлітки дражнили його. Таке ставлення поглиблювало проблему, й Аарон їв ще більше, нікуди не виходячи із дому.

Через подальші цькування у коледжі хлопець вирішив худнути. Він вирішив морити себе голодом, що не дало результату. Аарон перейшов на жорстку дієту та почав робити силові тренування. Він займався кожен день по п'ять годин у надії стати бодибілдером. Досягнути мети йому допомогла робота пожежником.

В результаті британець скинув близько 63 кілограмів, набрав м'язову масу і зовнішньо змінився. Тоді Аарон обрав збалансовану дієту і продовжив активно тренуватися. За його успіхом стежать 80 тисяч людей в Інстаграмі.

Нагадаємо, у Великій Британії чоловік зміг схуднути на 25 кілограмів завдяки тому, що відмовився від алкоголю і почав займатися спортом.

Наступна публікація