Італійці "прокачали" чеський трактор і зробили його схожим на суперкар Ferrari
"Прокачаний" трактор представили на виставці сількогосподарської техніки.
Трактор модернізували і зробили схожим на відомий бренд автомобіля / © Pininfarina
Про "нашпигування" трактора не йдеться
Одна із найвідоміших італійських фірм Pininfarina, яка займається кузовобудівництвом і дизайном автомобілів, "прокачала" чеський трактор Zetor і зробила його схожим на суперкар Ferrari
Як повідомляє Fox News, тепер машина нового покоління є більш "навороченою" та має неабиякі "кінські" сили. Відтюнінгований трактор представили на сількогосподарській виставці Agritechnica 2015, що відбулася в Німеччині.
Дизайнери дали трактору червоний кузов і колеса, тоновані вікна і чорний корпус на противагу звичайним зеленим і жовтим кольорам тракторів.
Детальна інформація про технічну конфігурацію цього трактора обмежена. Фабіо Філіппіні, головний дизайнер Pininfarina, описав його як "трактор з абсолютно новим стилем, який демонструє міцність і довговічність машин Zetor".
Нагадаємо, українські інженери створили трактор на батарейках. Зовні розробка українських інженерів схожа на звичайний трактор Т-25, але під капотом у новинки сховати не дизельне, а електричне серце.