Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камери зафільмували, як чоловік зробив пропозицію руки і серця коханій і впустив каблучку

Каблучка впала одразу після відповіді дівчини.

У Нью-Йорку камери спостереження зняли, як чоловік зробив пропозицію руки і серця коханій дівчині, але каблучка впала у водостік.

Про це пише Metro.

Чоловік зважився зробити своїй дівчині пропозицію. Він традиційно став на одне коліно та попрохав її стати його дружиною. Дівчина відповіла "Так!", і була готова прийняти каблучку. Але вона впала одразу після її позитивної відповіді. На відео видно, як чоловік намагається врятувати ситуацію і дістати каблучку з водостоку, однак йому не вдається це зробити.

Поліція Нью-Йорка витягнула каблучку і почала шукати закоханих, щоб віддати загублене. Як виявилося, пара приїхала до Нью-Йорка із Великої Британії. Копи встигли знайти їх та віддати каблучку.

Нагадаємо, у Мережі з’явилося відео з американського весілля, на якому друг пожартував над нареченим. Він одягнув сукню і вийшов до чоловіка замість його коханої. 

ВідеоПоліція Нью-Йорка знайшла обручку, яку закохана пара загубила на площі Times Square

Закохані приїхали до США із Великої Британії – аби відсвяткувати ювілей – 10 років разом. Хлопець зробив коханій пропозицію, однак помилився із розміром. Обручка виявилася завеликою та злетіла із пальця дівчини просто у водостік. 

Поліція Нью-Йорка знайшла обручку, яку закохана пара загубила на площі Times Square

Залиште свій коментар

Вибір редакції