Кожна друга жінка мріє про секс зі своєю подругою

Згідно з даними дослідження, 60% жінок вважають інших представниць своєї статі сексуально привабливими, 45% цілувалися з жінками і 50% фантазують про секс з ними.

Результати досліджень, проведених вченими Державного університету Бойсе, штат Айдахо (США), свідчать про те, що більшість жінок відчувають сексуальний потяг до представниць своєї статі, яке посилюється з віком.

У цьому експерименті брали участь 484 жінки гетеросексуальної орієнтації. Під час проведення дослідження з'ясувалося, що 60% з них вважають інших жінок сексуально привабливими, 45% цілувалися з представницями своєї статі і 50% фантазують щодо лесбійського сексу.

Керівник групи дослідників професор психології Елізабет Морган стверджує, що в більшості випадків потяг, який відчувають жінки-"стрейти" до інших жінок, не можна назвати чисто дружнім.

Саме цим пояснюється багатогодинні телефонні розмови між подругами і їхні обійми під час спільного перегляду мелодрам.

Вчені вважають, що жіноча дружба, по суті, майже не відрізняється від романтичних стосунків, і включає в себе властиву цьому типу комунікацій емоційну близькість.

Доктор Лайза Даймонд, яка присвятила більше 15-ти років вивченню лесбійських стосунків, стверджує, що потяг до представниць своєї статі зростає з перебігом часу.

Кожну зі своїх піддослідних вона просила визначити свою орієнтацію в наступних термінах: лесбіянка, бісексуалка і гетеросексуалка.

На її подив, ці самовизначення змінювалися з віком - чим старше стає жінка, тим вона менш схильна обмежувати свою сексуальність жорсткими рамками.

Читайте також:

Лесбійська родина зі США хоче змінити стать прийомного сина

Великобританія через геїв заборонить називати батьків мамою і татом

В Грузії викинули в гірську річку туристів-геїв, які цілувалися під час застілля

Військовим США безкоштовно роздаватимуть журнал для геїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: