Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Містичні чорні і безпечні для домашніх улюбленців ялинки. Тренди 2018-го

Американці цьогоріч обирають ялинки чорного кольору.

Американці вигадали, як замінити традиційні прикраси і вигадали чорні ялинки. Британці ж вирішили розробити безпечні для домашніх тварин різдвяні деревця, йдеться у ефірі “Сніданку з 1+1”.

Британська компанія вигадала свій спосіб уберегти домашніх улюбленців і створила унікальну "безпечну" ялинку.

Зазвичай все розпочинається як невинна забава - котики граються ялинковими прикрасами та блискучим "дощиком". Але якщо останній потрапить у шлунок тварин - все може закінчитися трагедією.

Тому нижня частина інноваційного дерева британців – із голим стовбуром, а гілки та прикраси зверху. Так улюбленці не зможуть дострибнути до небезпечних іграшок. Розробники також жартують про те, що під такою ялинкою поміщається більше подарунків.

ВідеоЯка ялинка модна у 2019 році

Цьогоріч британська компанія вигадала свій спосіб уберегти домашніх улюбленців і створила свою унікальну ялинку. В чому особливість цього різдвяного дерева та які ще ялинки в тренді – дивіться у сюжеті.

Яка ялинка модна у 2019 році

Ще один популярний тренд цього новорічного сезону - чорні ялинки. Різдвяні дерева такого кольору все частіше обирають у Сполучених Штатах. Як пояснюють американці -  такий колір робить ялинки загадковими та навіть містичними.

Нагадаємо, Святий Миколай приїхав до львівської резиденції каретою і оселився у казковому будиночку. Там він спілкувався із дітьми, дізнавався про їхні бажання та роздавав солодкі подарунки.

ВідеоУ казковому дерев'яному будиночку в центрі Львова оселився Святий Миколай

У свою львівську резиденцію він приїхав каретою. Чудотворець оселився у казковому дерев'яному будиночку в середмісті й одразу почав приймати відвідувачів. Діти розповідали святому вірші, співали і ділилися своїми мріями. Дехто навіть приніс листи, які написав заздалегідь. 

У казковому дерев'яному будиночку в центрі Львова оселився Святий Миколай

Залиште свій коментар

Вибір редакції