Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Передсмертний лист до коханки Шарля Бодлера продали за 234 тисячі євро

Записку, яку поет написав перед самогубством, він написав у 46 років.

Лист, який французький поет Шарль Бодлер написав перед смертю, продали на аукціоні Osenat.

Про це пише BBC.

Поет Шарль Бодлер написав свій останній лист балерині Жанні Дюваль, у яку був закоханий. Записку для неї він залишив 30 червня 1845 року.  У листі Бодлер повідомив своїй коханці про намір накласти на себе руки.

"До того часу, як ви отримаєте цей лист, я помру. Я вбиваю себе, бо я більше не можу жити, засинати і знову прокидатися", - написав він.

Ця спроба покінчити життя самогубством була не першою. Коли поетові було 24 роки, він намагався накласти на себе руки у той ж день, але залишився живим.

Лист на аукціоні придбав приватний покупець за утричі більшу ціну від стартової - 234 тисячі євро.

ВідеоУ Франції на аукціоні продадуть шматочок Ейфелевої вежі

Частину оригінальних сходів з легендарного символа Парижа зняли під час реставрації - коли замінювали їх на ліфт. Тепер ділянка з 25 сходинок готується до аукціону. Два роки тому аналогічні сходинки вже продали до приватної колекції. 

У Франції на аукціоні продадуть шматочок Ейфелевої вежі

Шарль П'єр Бодлер - французький поет. Він став одним з найвпливовіших представителей французької літератури 19 століття. До найвідоміших його творів належить зібрка поезій "Квіти зла".

Нагадаємо, на аукціоні RM Sotheby's продали унікальну золоту модель автомобіля Porsche - 911 (993) Project Gold. Всього протягом 10 хвилин її пустили з молотка за 2,7 мільйона євро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції