Студентка подовжила свій язик, щоб розмовляти корейською

19-річна дівчина з Великобританії подовжила свій язик на 1 см, щоб покращити свою вимову корейської мови.

Британська студентка Ріаннон Бруксбенк-Джонс зробила операцію з подовження язика, щоб мати можливість вимовляти деякі специфічні звуки корейської мови.

Під час вивчення корейської мови 19-річну дівчину, яка найбільше у світі мріяла жити і працювати в Південній Кореї, чекало велике розчарування: виявилося, що вона не може вимовити деякі важливі звуки в корейському алфавіті.

Її стоматолог дійшов висновку, що причина в тому, що її язик трохи коротший, ніж у середньостатистичної людини, через дуже товсту язикову вуздечку.

Обговоривши цю проблему зі своїми батьками і викладачем корейської, Ріаннон вирішила зробити операцію по подовженню язика.

"Для мене це було дуже важливо, тому що я перфекціоніст, і якщо не можу чогось зробити ідеально, мене це страшенно дратує", - говорить вона.

За 20 хвилин дівчині видалили частину язикової вуздечки під місцевим наркозом. Тепер язик Ріаннон приблизно на 1 см довше, і вона може спокійно вимовляти звуки, які раніше викликали у неї складності.

"Спочатку я трохи хвилювалась і було боляче, але через два тижні все зажило, і я відразу ж помітила різницю", - поділилась Ріаннон.

"Раніше моя вимова було дуже "іноземною", але тепер я можу говорити наче справжня кореянка. Операція була для мене єдиним виходом. По-іншому язик подовжити неможливо", - розказала вона.

Читайте також:

Жінка відкусила коханому язика за "безпардонні ніжності" у вбиральні

На Одещині корова злизала язиком дві тисячі доларів

Ісламіст закликав відрізати язика популярному американському коміку

Язик дегустатора кавових зерен застрахували на 10 млн. фунтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: