Студентка подовжила свій язик, щоб розмовляти корейською

Студентка подовжила свій язик, щоб розмовляти корейською

Тепер Ріаннон розмовляє корейською як рідною. / Фото: drunov.ru

19-річна дівчина з Великобританії подовжила свій язик на 1 см, щоб покращити свою вимову корейської мови.

Британська студентка Ріаннон Бруксбенк-Джонс зробила операцію з подовження язика, щоб мати можливість вимовляти деякі специфічні звуки корейської мови.

Під час вивчення корейської мови 19-річну дівчину, яка найбільше у світі мріяла жити і працювати в Південній Кореї, чекало велике розчарування: виявилося, що вона не може вимовити деякі важливі звуки в корейському алфавіті.

Її стоматолог дійшов висновку, що причина в тому, що її язик трохи коротший, ніж у середньостатистичної людини, через дуже товсту язикову вуздечку.

Обговоривши цю проблему зі своїми батьками і викладачем корейської, Ріаннон вирішила зробити операцію по подовженню язика.

"Для мене це було дуже важливо, тому що я перфекціоніст, і якщо не можу чогось зробити ідеально, мене це страшенно дратує", - говорить вона.

За 20 хвилин дівчині видалили частину язикової вуздечки під місцевим наркозом. Тепер язик Ріаннон приблизно на 1 см довше, і вона може спокійно вимовляти звуки, які раніше викликали у неї складності.

"Спочатку я трохи хвилювалась і було боляче, але через два тижні все зажило, і я відразу ж помітила різницю", - поділилась Ріаннон.

"Раніше моя вимова було дуже "іноземною", але тепер я можу говорити наче справжня кореянка. Операція була для мене єдиним виходом. По-іншому язик подовжити неможливо", - розказала вона.

Читайте також:

Жінка відкусила коханому язика за "безпардонні ніжності" у вбиральні

На Одещині корова злизала язиком дві тисячі доларів

Ісламіст закликав відрізати язика популярному американському коміку

Язик дегустатора кавових зерен застрахували на 10 млн. фунтів

Повʼязані теми:

Наступна публікація