Триденна дієта з сьомгою прибере зайві кілограми та роки

Дата публікації
Перегляди
5642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Триденна дієта з сьомгою прибере зайві кілограми та роки

Однак додатково треба буде відмовитися від цукру, солі, алкоголю та кави.

Американський дерматолог розробив дієту, яка обіцяє всього за три дні поліпшити стан шкіри.

За словами лікаря Ніколаса Перриконе, ефект можна зіставити з підтяжкою обличчя. Особливий раціон очистить шкіру від висипань, підтягне її та змусить світитися здоров'ям.

В основі цього методу лежить переконання Перриконе в тому, що цукор, сіль, алкоголь і кава провокують запалення в шкірі, що в свою чергу запускає процес старіння.

Відповідно, дані продукти потрібно прибрати з дієти, замінивши продуктами, які позитивно впливають на шкіру. До переліку корисних продуктів входять багаті жирними кислотами омега-3 і антиоксидантами. Дані сполуки захищають оболонку клітин шкіри, допомагаючи їм утримувати воду. Також рекомендується споживати багато води.

Отже, протягом трьох днів дерматолог пропонує харчуватися переважно сьомгою, зеленими овочами, ягодами та горіхами. Крім кофеїну, цукру, алкоголю та солі, доведеться також відмовитися від продуктів з пшениці.

Перший день варто почати з омлету з трьох яєць, філе сьомги та невеликої порції каші зі жменею лохини. На обід пропонується знову риба, салат і ягоди. А ось на вечерю додаються ще й овочі. Щоправда, дозволяється з'їсти шматочок дині (насичує шкіру вологою) та грецькі горіхи.

Другий день не на багато відрізняється від першого. До третього дня людина помітить зниження ваги. Відмова ж від кофеїну та солі дозволить позбутися від набряклості.

Однак, за словами іншого доктора Сема Бантінга, щоб реально побачити якісь зміни, потрібно дотримуватися дієти строком до шести тижнів.

Читайте також:

Щозими жінки старіють на п’ять років

Жінка скинула 130 кілограмів після неабиякого переляку

У людей, які сидять на дієті, мозок починає пожирати сам себе

Визначено "золоту десятку" продуктів, корисних для серця

Вчений з Італії розробив "дієту щастя"

Наступна публікація