У Дніпропетровську закохана пара обвінчалася у ополонці

У Дніпропетровську закохана пара обвінчалася у ополонці

Дніпропетровські моржі

В Україні у найекстравагантніші способи відсвяткували День закоханих. Зокрема, у Запоріжжі юнак освідчувався в коханні через вікно на рівні 7-го поверху.

В День святого Валентина закохані обирають найекстравагантніші способи, щоби підтримати вогонь кохання. Кілька цікавих подій сталися і в Україні, зокрема, у Дніпропетровську закохані обвінчалися в ополонці в десятиградусний мороз.

Щоправда, вінчання пройшло без священика - його роль виконував Нептун. У такий спосіб вирішили поєднатися прихильники зимового купання. Вони визнають: таке весілля стане незабутнім.

В Івано-Франковську молоді люди просто неба утворили живий ланцюг і цілувалися - незнайомі одне з одним скромно у щічку, закохані – по-справжньому. Досвідчені пари порадили це робити не тільки у свята, адже цілуватися дуже корисно. На думку учасників акції, чоловіки, може, не дуже хочуть цілуватися, але жінкам це потрібно, щоб відчувати себе молодими.       

А у Запоріжжі юнак освідчувався в коханні через вікно на рівні 7-го поверху, де мешкає його кохана. Допомоги молодик попросив у МНСників, ті до прохання поставилися з розумінням. Після такої пропозиції руки та серця, дівчина не змогла відмовити.

"Дай Бог звичайно, аби більше було таких приємних моментів, але я, звичайно, в шоці", - поділилася враженням дівчина.

Читайте також:

Топ-10 найдивніших речей, які чоловіки чомусь вважають романтичними

Доведено, що з першого погляду не закохуються, а лише хочуть сексу

Ощадбанк випустив до Дня Святого Валентина монету "Ангел кохання"

Закохані обирають найекстравагантніші способи для освідчення

Закохані обирають найекстравагантніші способи для освідчення

Повʼязані теми:

Наступна публікація