У Дніпропетровську закохана пара обвінчалася у ополонці

В Україні у найекстравагантніші способи відсвяткували День закоханих. Зокрема, у Запоріжжі юнак освідчувався в коханні через вікно на рівні 7-го поверху.

В День святого Валентина закохані обирають найекстравагантніші способи, щоби підтримати вогонь кохання. Кілька цікавих подій сталися і в Україні, зокрема, у Дніпропетровську закохані обвінчалися в ополонці в десятиградусний мороз.

Щоправда, вінчання пройшло без священика - його роль виконував Нептун. У такий спосіб вирішили поєднатися прихильники зимового купання. Вони визнають: таке весілля стане незабутнім.

В Івано-Франковську молоді люди просто неба утворили живий ланцюг і цілувалися - незнайомі одне з одним скромно у щічку, закохані – по-справжньому. Досвідчені пари порадили це робити не тільки у свята, адже цілуватися дуже корисно. На думку учасників акції, чоловіки, може, не дуже хочуть цілуватися, але жінкам це потрібно, щоб відчувати себе молодими.       

А у Запоріжжі юнак освідчувався в коханні через вікно на рівні 7-го поверху, де мешкає його кохана. Допомоги молодик попросив у МНСників, ті до прохання поставилися з розумінням. Після такої пропозиції руки та серця, дівчина не змогла відмовити.

"Дай Бог звичайно, аби більше було таких приємних моментів, але я, звичайно, в шоці", - поділилася враженням дівчина.

Читайте також:

Топ-10 найдивніших речей, які чоловіки чомусь вважають романтичними

Доведено, що з першого погляду не закохуються, а лише хочуть сексу

Ощадбанк випустив до Дня Святого Валентина монету "Ангел кохання"

ВідеоЗакохані обирають найекстравагантніші способи для освідчення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: