У 13-му щорічному конкурсі взяли участь 1517 робіт.

У Нью-Йорку троє місцевих жителів потрапили до топ-10 з 1517 учасників щорічного національного конкурсу розкішних весільних суконь з туалетного паперу. Їхні роботи вражають.

Про це повідомляє New York Post.

Робота 33-річного Августо Мансанареса з Манхетену увійшла до топ-10:

"Ми шукаємо творіння, які виглядають як справжні весільні сукні та можуть конкурувати з дизайнами от кутюр", – сказала співзасновниця конкурсу Лаура Ґавне, яка керує компанією Wedding-based Cheap-Chic-Weddings зі своєю сестрою Сьюзен Бейн. "Але, звичайно, вони виготовлені з туалетного паперу", – зауважила вона.

Учасники конкурсу мають дотримуватися простого правила: сукня має бути зроблена лише з туалетного паперу, за потреби – з допомогою стрічок, клею та ниток.

"Я зробила цілу колекцію одягу з використаних паперових тканин, тому цей конкурс є природним для мене", – сказала Трен, яка здобула титул минулого року та планує повторити успіх у цьому конкурсі. Вона працює вільнонайманим дизайнером.

Группа суддів обере переможця у Манхеттені в четвер, 20 липня, поміж 10 фіналістів. Він отримає 10 тисяч доларів, а його витвір виставлять у музеї Ріплі на Таймс-сквері.

Нагадаємо, нещодавно галасу у соцмережах наробили весільні фото Алли Добкіної, доньки нардепа Михайла Добкіна. Дівчина обрала сукню від відомого бренда вартістю понад 200 тисяч гривень.

ВідеоДочка Добкіна вийшла заміж

Залиште свій коментар