Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США 90-річні бабуся і дідусь влаштували побачення наосліп

За словами нових друзів, їхнє побачення було кращим, ніж будь-хто може собі уявити.

93-річна Міріам Штайнер та 90-річний Гарольд Шарлін влаштували побачення наосліп, яке їм організувала онука Шарлін Дженні.

Дівчина випадково зустріла Міріам і настільки була вражена її бадьорості, що сказала їй: "Чи ви не проти були б сходити на побачення з моїм дідусем?", передає Mashable.

І Штайнер, і Шарлін – вдівці. Чоловік Маріам помер у 1999 році і після його смерті вона нікого собі не шукала, але щось її змісило погодитися на побачення.

"Я сказала: "Добре. Що мені втрачати", - розповідає вона.

Вони зустрілися за побаченні наосліп у книжковому магазині "Політика та проза" у Вашингтоні, у якому Гарольд Шарлін любить посидіти. Співробітники магазину були настільки вражені літньою парою, що вони зробили їхню фотографію і виклали у Facebook. Фото набрало вже кілька тисяч лайків.

За словами Шарлін і Штайнер, їхнє побачення було кращим, ніж будь-хто може собі уявити.

"Я люблю посидіти і поговорити. Мені подобається, що у моєму житті є жінка", - розповів Шарлін.

Що стосується історії їх побачення наосліп, Штайнер не здивована увагою.

"Це дуже незвично. Ми обидва маємо по 90 років. Ми обидва з фізичними вадами. Жоден з нас не водить машину. Це не так просто зустрічатися. Але нам це потрібно", - каже вона.

Нагадаємо, у Китаї молодий чоловік і дівчина, які познайомилися в Інтернеті на сайті знайомств, побилися на вулиці при першій зустрічі у реальному житті. Інтернет-коханці звинувачували один одного у використанні прикрашених фотографій, а потім почали битися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції