Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчитель з Білорусі дивує інтернет-юзерів художніми виробами з картоплі

Чоловік вирішив прославити цей овоч, а заразом і свою країну.

35-річний білорус Валентин Бойко створив акаунт в інстаграмі, де викладає власні вироби з картоплі. Він майструє фігурки на теми відомих сюжетів із кіно або персонажів і відомих осіб - його героями стали музикант Фреді Меркьюрі, герой стрічки "Джокер" та багато інших.

У щоденному життя Бойко, відомий у мережі під ніком bulbaart, працює вчителем білоруської мови і літератури. До своїх виробів він ставиться, як до хобі, але пояснює, що воно може бути цінним. "Я давно колекціоную артефакти з картоплею: ​​листівки, марки, фотографії. Мрію навіть про музей картоплі. Я хочу, щоб білоруська картопля стала впізнаваним брендом", - зізнався він.

"Деякі друзі жартують над моїм захопленням. А я так міркую: ну, чим це гірше за риболовлю або вечори перед телевізором з футболом? Тому і займаюся картопелькою", - розповів Бойко.

Тим часом у Києві до серйозних змагань з Counter Strike готується команда кіберспортсменів, яким за 50 років. 5 чоловіків та 3 жінки щодня по три години стріляють, кидають гранати, розробляють тактики та стратегії терору і антитерору – все це за комп’ютерами.

Відео Дудлбой: як хлопчик, якого сварили за малювання в зошитах, став затребуваним художником

Усяка творчість – диво! Це цілому світові довів 9-річний хлопчик. Як школяр з невеликого англійського містечка з улюбленим хобі перетворився на затребуваного художника-дизайнера – просто зараз у Сніданку. 

Дудлбой: як хлопчик, якого сварили за малювання в зошитах, став затребуваним художником

Залиште свій коментар

Вибір редакції