"Яндекс" констатував, що все менше користувачів цікавляться коханням

"Яндекс" констатував, що все менше користувачів цікавляться коханням

Ілюстрація / Фото: Flickr Photo Sharing

Кількість запитів, пов‘язаних з коханням, залишається стабільною протягом усього року, незважаючи на три тематичні свята поспіль у лютому та березні.

 Тільки 10% користувачів з числа вводять в пошуковик "Яндекс" запити зі словом "кохання", цікавляться відносинами між людьми або особистими почуттями. Про це йдеться в прес-релізі "Яндекса", приуроченому до Дня святого Валентина.

Як повідомляється, більшість запитів (близько 70%) пов'язані з пошуком музики, книг і фільмів, у назві яких містяться слова "любов", "love", "amour", "liebe",  їм подібні і похідні від них. Також "Яндекс" виділяє в окрему групу запити по назвах і іменах, що містять такі слова, наприклад, "Любов Успенська" (популярна шансон-співачка) або "Lovecraft" (прізвище американського письменника-фантаста).

Щодня користувачі задають приблизно 300 тисяч запитів про любов - це в середньому в три рази більше, ніж про алкогольні напої, але приблизно на чверть поступається кількості запитів про незрозумілі слова типу "як розшифровується "ЦСКА".

У "Яндексі" також відзначили, що кількість запитів, пов‘язаних з коханням, залишається стабільною протягом усього року, незважаючи на три тематичні свята поспіль у лютому та березні.

Нагадаємо, нещожавно "Яндекс" розповів, які картинки шукають українські користувачі.

Читайте також:

Топ-10 найдивніших речей, які чоловіки чомусь вважають романтичними

Топ-20 запитів у пошукових системах

Доведено, що з першого погляду не закохуються, а лише хочуть сексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація