Топ-20 запитів у пошукових системах

У списку найбільш частих запитів, створених користувачами провідних пошукових систем Рунета і Уанета, відбулися деякі зміни. Причина - зростання популярності соціальних мереж.

Українські інтернет-користувачі в 2008 році набагато частіше шукали інформацію по словах "недвижимость" і "банки" - ці пошукові запити вперше увійшли до ТОП-20 пошукових запитів Уанета, складених meta.ua. Вперше в рейтингу meta.ua з'явилися "одноклассники" (у тому числі і з однією буквою "с", "однокласники").

Як і раніше в рейтингу присутні слова "погода", "робота", "реферати" і "секс". Всього ж за 12 місяців 2007 року користувачі пошукача задали більше 100 млн. запитів. На 12-м місці рейтингу найбільш популярних запитів Уанета опинилося слово "интернет-магазин". Раніше даний запит не входив в ТОП-20. На думку "Ура-інформ", подібний інтерес може бути пов'язаний з популярністю онлайн-шопінга, що росте серед жителів України.

Соціальні мережі опинилися популярними і в Рунеті - минулого року пошукові запити "одноклассники" і "в контакте" займали лідируючі позиції в рейтингах пошукових систем "Яндекс" і “Google”. Користувачі також забивали в пошуковий рядок запит "mail.ru", на Google.ru шукали "яндекс".

Минулого року особливою популярністю серед користувачів "Google” користувалися запити, як "url" і "www". Втім, як повідомляє "Час новин", найчастіші запити російськомовних інтернет-користувачів з роками практично не міняються. Людей цікавить "погода", "робота", "ігри", "картинки".

За даними "Яндекса", адреси сайтів складають близько 4% всіх пошукових запитів. При цьому левову частку запитів, 77% від загального числа, складають запити, число яких складає менше 100 в день. Більше 20 тис. разів на день задаються тільки 3% пошукових запитів.


Читайте також:

Інтернет-новини популярніші за телебачення і газети

Новий вірус відкрив хакерам доступ до мільйонів комп'ютерів

Гавайці проходять медичні огляди через Інтернет


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: