Абонентам Vodafone заборонять доступ до російських сайтів протягом доби

Жодних технічних проблем із закриттям доступу у мобільного оператора немає.

Мобільний оператор Vodafone Україна проводить роботу з блокування доступу до заборонених російських сайтів та сервісів.

Про це у коментарі ТСН.ua повідомила прес-секретар Vodafone Україна Вікторія Павловська.

"Практично всі основні ресурси заблоковані для доступу. Це "Вконтакте", "Одноклассники", сервіси "Яндекс", "Доктор Веб", "Касперський" тощо", - сказала Павловська.

Абоненти не зможуть використовувати зазначені сайти і сервіси як у браузерах, так і через мобільні додатки.

За словами Павловської, жодних технічних проблем із закриттям доступу у мобільного оператора немає. Крім того, порядок відключення абонентів не залежить від регіонального поділу.

Наразі роботи тривають і протягом доби всім абонентам Vodafone Україна буде відключено доступ до заборонених сайтів.

ВідеоПровайдери почали обмежувати доступ до російських сайтів

Як повідомлялося раніше, компанія "Київстар" вже завершила процес блокування заборонених російських ресурсів. Президент компанії Петро Чернишов зауважив, що вони вже виконали указ президента.

Водночас у Lifecell із коментарями зараз не поспішають.

17 травня, три мобільні оператори в Україні "Київстар", Vodafone Україна і Lifecell заявили, що почали блокування російських сайтів, що потрапили під санкції. Оператори також додали, що сподіваються на розуміння і підтримку від користувачів. 

Нагадаємо, 16 травня російські соцмережі "ВКонтакте", "Одноклассники" та інші російські ресурси потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів з "надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів".

Залиште свій коментар