Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Робота по виробництву другого літака була зупинена ще в 1988 році.

Україна сподівається залучити $ 500 млн інвестицій з Китаю, щоб завершити оновлену версію найбільшого літака у світі Ан-225 "Мрія".

Про це повідомив президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба, передає Reuters.

Ан-225 "Мрія", розроблений київським конструкторським бюро імені О. К. Антонова, на сьогоднішній день є найбільшим і найпотужнішим транспортним літаком у світі. Такий літак може перевозити до 250 тонн вантажу на відстань до 4000 км.

Робота по виробництву другого літака була запущена ще в 1988 році і не була завершена. Тепер "Антонов" знайшов потенційного інвестора в Китаї з аерокосмічної промисловості (AICC).

За словами президента "Антонова" Олександра Коцюби, може знадобиться близько п'яти років, щоб закінчити літак.

Обидві компанії підписали угоду про співпрацю ще в серпні, згідно з якою літаки "Антонов" будуть виготовлятися спільно з Китаєм.

"Другий примірник "Мрії" буде завершено тут, у Києві, це може коштувати до $ 500 млн в залежності від встановленого обладнання", - сказав Коцюба агентству.

Нагадаємо, державне підприємство "Антонов" повідомило про співпрацю з китайською компанією Airspace Industry Corporation of China (AICC) за програмою "Мрія", Ан-225. Угода передбачає два етапи співробітництва. На першому - планується побудова другого модернізованого екземпляра літака Ан-225 "Мрія". На другому етапі ДП "Антонов" спільно з "AICC" планує виробництво Ан-225 в Китаї.

Відео Стало відомо, чи продали українці право власності на літак "Мрія" китайцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції