Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ таки перевірить придбання Лещенком дорогої квартири в столиці

Хоча подібні перевірки відносяться до компетенції Агентства із запобігання корупції.

Антикорупційне бюро проаналізує і дасть відповідну оцінку нещодавній операції з придбання Сергієм Лещенком у власність елітної нерухомості у центрі столиці.

Про це НАБУ повідомило на своїй сторінці у "Facebook".

В НАБУ підкреслили, що питання моніторингу способу життя осіб, уповноважених на виконання функцій держави, відноситься радше до компетенції Агентства із запобігання корупції, аніж Антикорупційного бюро.

"Утім, враховуючи, що потужності НАЗК ще формуються, вагомий суспільний резонанс, а також на підставі звернень Антикорупційного прокурора Назара Холодницького та самого народного депутата Сергія Лещенко, НАБУ проаналізує і дасть відповідну оцінку нещодавній операції з придбання паном Лещенком у власність нерухомості", - повідомили у бюро.

Про результати перевірки буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, сьогодні народний депутат України Сергій Лещенко звернувся до НАБУ та НАЗК із закликом влаштувати перевірку щодо прозорості придбання його квартири у центрі Києва.

Про те, що політик став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн у Facebook повідомляв журналіст Андрій Дзиндзя. Він опублікував на своїй сторінці копію відомості з держреєстру речових прав на нерухоме майно в якій вказано, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метри у серпні цього року.

Відео Нардепи вимагають перевірити законність купівлі квартири Сергієм Лещенком за 7 з половиною мільйонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції