Що принесе магічний рік Дракона кожному знаку зодіаку

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що принесе магічний рік Дракона кожному знаку зодіаку

Рік Дракона принесе зміни і перестановки

Наступний рік принесе гроші, великий врожай та зміни. Астропрогноз для українців на прохання ТСН.ua склала київський астролог Тетяна Тилло.

Знак Дракона має ключове слово "магія". Це символ імператорської влади, його вишивали на одязі фараони, малювали на стінах палаців. У Китаї Дракона зображувала таким, що вивергає з пащі перлини і золоті монети. Людям же потрібно "випалювати" внутрішнє зло, аби не потрапити у біду.

2012 рік – рік водяного Дракона, в Україну він прийде 23 січня о 9.40. Рік принесе зміни, перестановки, а також великий врожай і гроші. Гроші найкраще заробляти у подорожах, при зміні місця проживання і на торгівлі квартирами.

 

Овен

Цей неспокійний рік відкриває для Овнів нові горизонти, збільшує фінансові надходження, особливо – наприкінці року. У людей, народжених під цим знаком, наступного року спостерігатиметься період підвищеної активності. Ділові зв'язки призведуть до нового партнерства. Овен вміє переконувати та буде брати ініціативу на себе. Добре складатиметься особисте життя.

Тілець

Рік дуже несприятливий для бізнесу і фінансових заощаджень, особливо, якщо у справи мішаються інші. Але хваткий і чіпкий розум Тільця допоможе йому уникнути багатьох пасток. Завдяки дружелюбності і впевненості в собі він зможе досягти поставленої мети.

Близнюки

Цей рік може бути вдалим у фінансовому плані за умови жорсткого контролю ресурсів. Близнюки мають різнобічні інтереси, люблять експериментувати і підтримують легкі стосунки з оточуючими. Ці здібності допоможуть досягати бажаного, а велика уява розкриє письменницький дар. У особистому житті стосунки стануть міцнішими, якщо Близнюки не будуть вдаватися до надмірних розваг з друзями.

Рак

Час від часу Рак буває досить чуттєвим і приймає все близько до серця. Йому було б непогано зайнятися хатніми справами і приглянути за членами родини. При цьому Рак має виявляти дипломатичність, тому що спроби змінити людей на свій розсуд можуть бути сприйняті ним як настирне втручання. Раку не варто ображатися і замикатися у собі.

Лев

Успішний рік. Лев буде фонтанувати планами і жадати пригод. Він дотепний і не випускає удачу з рук. Хоча фінансове становище не порадує стабільністю, проте особисте життя буде бурхливим, а поїздки у далекі краї запам'ятаються на все життя.

Діва

Рік почнеться багатообіцяюче. У питаннях бізнесу і фінансів, нарешті, дорога для Дів розчиститься. Залишиться лише обдумати можливості і зачекати. Терпіння буде винагороджено. Одинокій Діві раптова зустріч принесе щастя.

Терези

У наступному році у питаннях бізнесу є шанс швидко використати несподівані сприятливі можливості. Перспектива змінити кар'єру дасть несподівані переваги. Також висока вірогідність набуття нових друзів і розвитку існуючих чи нових відносин. Буде важко протистояти спокусі, тому Терези мають бути обережними.

Скорпіон

Наслідки невирішених у минулому питань можуть зіпсувати початок року, який у майбутньому обіцяє бути доволі мирним. Проблеми будуть урівноважені приємними подіями. Тут допоможе нюх на вигідні справи, але Скорпіону треба бути максимально економним, не чіпати заощадження без необхідності і бути готовим до будь-яких несподіванок.

Стрілець

У новому році додаткової стимуляції до дій буде більш ніж достатньо. З'явиться можливість втілити давно задумане на практиці і поекспериментувати з новими ідеями. Але потрібно все добре обдумати. Завдяки вмінню переконувати Стрілець доволі легко приверне до себе однодумців і прибічників. Останні місяці року Стрілець порине у веселощі.

Козеріг

Козеріг може підлещуватися і легко контактувати з людьми, аби пом'якшити суперництво і конфлікт інтересів з колегами. Для досягнення мети йому доведеться багато працювати. Прогрес буде неминучим, але Козеріг залишатиметься незадоволеним і буде недооцінювати свій успіх. Він може безцільно витрачати час, хвилюючись з приводу всіляких дрібниць.

Водолій

У цьому році Водолію необхідно задовольнятися тим, що у нього вже є, і ретельно контролювати свої витрати. Спроба "насильницьких" змін призведе лише до втрат. Фінансові справи зараз не сприятливі. Через свою комунікабельність, Водолій може дослухатися до небажаних порад і бездумно їм слідувати. Проте втрачена можливість може виявитися щасливим позбавленням від нещастя.

Риби

У цілому це спокійний перехідний період, який пройде без особливих подій. Деякі епізоди принесуть здивування і веселощі, і буде про що згадати. Риба буває душею компанії, але через свою легковірність вона може стати жертвою недобросовісних людей.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація