Азаров розповів, за яких умов українцям підвищать ціни на газ

Дата публікації
Перегляди
3180
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров розповів, за яких умов українцям підвищать ціни на газ

Азаров пояснив, що тарифи піднімати не збирається

Прем'єр-міністр каже, що тарифи для простих українців піднімати не планують, але може скластися безвихідна ситуація.

Підвищення цін на газ для населення залежить від того, чи вдасться Україні переглянути газові домовленості з Росією січня 2009 року.

Про це в інтерв'ю ТСН заявиви прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Ми налаштовані на те, щоб домовитись з Російською Федерацією про прийнятну ціну на газ. І остання наша зустрі з прем'єром Росії дає підстави думати, що угода достатньо близько. Саме тому ми наразі не плануємо жодних підвищень тарифів на газ", - запевнив Азаров, відповідаючи на питання, коли українцям чекати повідомлення про підвищення тарифів на газ.

Водночас він зауважив, що якщо переглянути домовленості і знизити ціни на російський газ не вдасться, уряд опиниться у безвихідному положенні.

"Воно (підвищення цін на газ для населення) відбудеться тільки в тому крайньому випадку, якщо збережеться оця вбивча ціна на газ, яка випливає з домовленостей січня 2009 року. Ми просто будемо в безвихідній ситуації і будемо змушені піти на це", - сказав прем'єр.

Однак Азаров запропонував не забігати наперед і "лякати птаха удачі, яка як мені здається, все-таки повинна призмелитись на Україну".

Нагадаємо, нещодавно, розповідаючи про хід газових переговорів зі своїм російським колегою Володимиром Путіним, Азаров заявив, що Україна готова піти на компроміси в газових переговорах з Росією.

Читайте також:

Азаров піде на компроміси з Росією заради газу

Україна отримає доступ до дешевого газу з російської труби

Азаров: Янукович благословив домовленості з СНД

Ексклюзивне інтерв’ю Миколи Азарова

Ексклюзивне інтерв’ю Миколи Азарова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3180
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація