Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Угорщина втретє заблокувала засідання Комісії Україна-НАТО

Таким чином, Будапешт намагається показати свої претензії до мовної статті українського закону про освіту.

Засідання Комісії Україна-НАТО у Брюсселі не відбудеться через вето Будапешта. Про це повідомив глава  представництва України при НАТО Вадим Пристайко, пише "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що для української сторони відміна засідання не була несподіванкою.

"Ще минулого року Угорщина пообіцяла блокувати всі засідання вище рівня послів. Комісія засідає на різних рівнях - рівень моїх заступників, рівень послів, на рівні глав МЗС або Міноборони, а також на високому рівні - глав держав. Зараз засідання не буде, міністр Клімкін не приїжджає", – повідомив Пристайко.

Очікувалось, що 27 квітня Україна проведе у рамках зустрічі засідання Комісії Україна-НАТО. Зазначається, що Міжнародний секретаріат Альянсу та решта союзників підтримали цю пропозицію.

ВідеоОфіційного статусу аспіранта НАТО Україні ніхто не давав, - експерти

Публікація на сайті НАТО спричинила неабиякий конфуз. На сайті Альянсу надрукували реліз, який підтверджує Євроатлантичні наміри України. Чимало ЗМІ зрозуміли це, що Україна стала аспірантом НАТО. Навіть чиновники вітали Україну із цим досягненням. Утім експерти кажуть - радіти зарано.

Офіційного статусу аспіранта НАТО Україні ніхто не давав, - експерти

У прес-службі НАТО заявляють, що тісна співпраця Альянсу із Києвом все одно продовжиться. Так, організація готова надавати будь-яку практичну та політичну підтримку Україні. 

Своєю чергою Угорщина пояснила, що у такий спосіб вона здійснює тиск на Україну через норму закону про освіту, вимагаючи її перегляду, зазначають ЗМІ.

Нагадаємо, що у лютому Угорщине вдруге заблокувала засідання комісії Україна-НАТО. Угорська влада прокоментувала, що у такий спосіб хоче добитись перегляду мовної статті українського закону про освіту. Представник України при Альянсі назвав таку ситуацію ненормальною. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції