Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У районах Криму окупанти оголосили надзвичайний стан

У чотирьох районах зафіксували посуху.

В окупованому Криму призначена Кремлем окупаційна влада оголосила надзвичаний стан через те, що у чотирьох районах зафіксували посуху.

Йдеться про Червоногвардійський, Нижньогірський, Первомайський і Радянський райони, повідомляє Крым.Реалии.

"Ввести від 2 червня 2018 року для органів управління і сил територіальної підсистеми Криму єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій на території Криму режим функціонування "надзвичайна ситуація". Установити для органів управління і сил ДСНС регіональний рівень реагування", - йдеться в розпорядженні "глави" Криму Сергія Аксьонова.

Так зване "Міністерство сільського господарства Криму" має підготувати документи для розгляду виділення з бюджету компенсації товаровиробникам, що постраждали від засухи. Таким чином, так званим чиновникам до 30 червня доручено отримати в Москві гроші на відшкодування збитків.

Раніше повідомлялось, що близько 2-3 тисяч місцевих жителів виїжджають з окупованого Росією Криму щороку. "Є люди, які на постійно виїжджають із Криму, є кількість населення, яка повертається... Я не хочу бути неправдивим, але якщо говорити про 2-3 тисячі людей на рік, то це може бути близько до істини", - зазначив перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі.

За оцінкою структур ООН, кількість вимушених переселенців на території України становить близько 1,5 млн осіб.

ВідеоУ Криму поліція окупантів влаштувала обшуки у татар

Зранку в Бахчисараї до двох активістів "кримської солідарності" прийшли російські силовики в балаклавах. Про це повідомляють в кримськотатарській організації. За наявною нині інформацією, на подвір'я Сервера Мустафаєва ФСБвці загнали автозак, а в будинку Едема Смаїлова російські силовики заблокували трьох його дітей, дружину чоловіка до них не пускають.

У Криму поліція окупантів влаштувала обшуки у татар

Залиште свій коментар

Вибір редакції