"Черкасигаз" хочуть повернути у державну власність: рішення РНБО

Автор
Марія БойкоМарія Бойко
Дата публікації
Перегляди
538
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Черкасигаз" хочуть повернути у державну власність: рішення РНБО

Данілов вимагає покарати тих, через чиї дії держава втратила контроль над підприємством.

РНБО дала доручення правоохоронним та контролюючим органам повернути державі контрольний пакет акції АТ "Черкасигаз". 

Про це 20 серпня під час брифінгу сказав секретар РНБО Олексій Данілов. 

Секретар РНБО зазначив, що в держави через маніпуляції та незаконні дії забрали контрольний пакет акції в статутному капіталі АТ "Черкасигаз". 

"Інформація про те, що стосується "Черкасигаз" звучить наступним чином: інформацію міністра енергетики та голови правління НАК "Нафтогаз" Юрія Вітренка щодо втрати державою пакету контрольних акцій в статутному капіталі "Черкасигаз" взяти до відома. Кабінету міністрів разом із Національною комісією із цінних паперів та фондового ринку, СБУ, ДБР за участі Офісу генерального прокурора та НАБУ протягом місяця провести перевірку для встановлення обставин втрати державою контрольного пакету акцій в статутному капіталі АТ "Черкасигаз". Виявити осіб, чиї дії чи бездіяльність завдали державі збитки, та притягнути таких осіб до передбаченої законодавством відповідальності, - пояснив Данілов.

Також Данілов наголосив, що РНБО дало доручення повернути державі контрольний пакет акції цього підприємства та відшкодувати завдані збитки. 

Нагадаємо, РНБО запровадила повний пакет санкцій проти скандального головреда-втікача Гужви, блогера Шарія та його дружини. 

Наскільки ефективні санкції РНБО — "Секретні матеріали"

Наскільки ефективні санкції РНБО — "Секретні матеріали"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
538
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація