Чи є небезпека для людей: у парках України почали труїти кліщів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Паразити люблять вогкість та дощі.

Цього року у великих парках України є дуже багато кліщів, тому їх почали обробляти спеціальною хімією. Про це повідомили в ефірі "Сніданку з 1+1".

Під час дезінфекції рекомендується не відвідувати парки людям та тваринам. "Буквально через дві-три години люди можуть спокійно тут вже відпочивати", - розповідає заввідділу профілактичної дезінфекції Таїсія Приймас.

Вона працює у респіраторі, гумових рукавичках та халаті. "Не синього кольору, не зеленого, а саме білого кольору (халат – ред.). Щоб і нас бачили люди, і кліщ – ми ж теж люди, і на нас може сісти кліщ", - уточнює вона.

Приймас знищує маленьких паразитів вже 25 років. "Цього року дуже багато кліщів, тому що сприяє їм погода, вони люблять дощик, трошки сирості. Це прекрасний період для розмноження кліщів", - уточнює вона.

Зазначається, що обробку жінка робить вдосвіта. Кілька годин в парку радить не з'являтися, але Таїсія заспокоює, отримати шкідливу дозу отрути можна лише в одному випадку.

"Якщо би напряму стояла людина біля нашої пушки, біля нашого виприскувача, то звичайно буде шкодити. Ми обробляємо кліщів препаратом циперметрином. Він не є таким сильно небезпечним, токсичним", - уточнює заввідділу профілактичної дезінфекції.

Таким чином попередження оминати парк актуальне саме на момент оприскування, а вже за годину здоров’ю людей та чотирилапих нічого не загрожує. Після обробки про кліщів можна забути на півтора місяця.

Нагадаємо, 3 травня повідомлялося, що у США кліщ уп'явся у барабанну перетинку 9-річного хлопчика.

Відео Чи безпечно гуляти в парках, оброблених хімікатами від кліщів

Кліщі - дуже небезпечні і для людей, і для тварин. Цьогоріч їх особливо багато, а все через погоду, бо ці паразити люблять вологість та дощі. Саме тому у великих містах України почали обробляти парки спеціальною хімією. Та чи безпечна вона для людей та чотирилапих - Сніданок дізнався.

Чи безпечно гуляти в парках, оброблених хімікатами від кліщів

Залиште свій коментар

Вибір редакції