Цьогоріч абітурієнти зможуть подати документи до вишів лише через Інтернет

Із понеділка в Україні починається вступна кампанія.

Цьогоріч подати документи до вишу можна лише в електронному вигляді, тож якщо абітурієнт хоче вступити до вищого навчального закладу – повинен знайти сканер та інтернет, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Вступна кампанія офіційно стартує із нуля годин понеділка, 11 липня. Саме тоді абітурієнти отримають доступ до електронної заявки.

Вступник зможе зайти на сайт "Електронна освіта", зареєструватися і створити особистий кабінет, де побачить форму для вступу. Туди ж обов'язково треба буде завантажити й відсканований додаток до атестата.

"Ті, хто не має інтернету, може під'їхати у будь-який вищий навчальний заклад, не обов'язково у той, в який хочуть вступати, і там їм допоможуть подати їхні документи", - запевнила міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

Єдине, про що просять чиновники - не штурмувати сайт у перший же день, аби електронна система витримала навантаження.

Зазначимо, електронні заявки прийматимуть 16 днів.

Цього року подати документи у ВУЗ можна лише у електронному вигляді

IT-фахівці, які забезпечують технічний супровід проекту, ексклюзивно для глядачів ТСН показали саму електронну заявку. Абітурієнти отримають до неї доступ із нуля годин понеділка 11 липня, коли офіційно стартує вступна кампанія.

Нагадаємо, для абітурієнтів змінили правила подачі заяв для вступу до вишів. Майбутні студенти зможуть подавати заяви на вступ без обмеження кількості вишів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: