До охорони порядку на виборах вперше буде залучена авіація

Дата публікації
Перегляди
3706
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Залучення до чергування зведених загонів авіапідтримки дасть змогу оперативно реагувати на всі порушення під час виборчого процесу.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ухвалив рішення залучити спецпідрозділи авіапідтримки парку МВС. Тому створено потужні резерви з числа співробітників Нацполіції, Нацгвардії, рятувальників та прикордонників.

Про це йдеться в повідомленні департаменту комунікації Нацполіції України. 

"Залучення до чергування зведених загонів авіапідтримки дасть змогу оперативно реагувати на всі порушення під час виборчого процесу. Це потужні резерви реагування на всі виклики, які можуть виникнути в ході виборів. Вони розраховані для зменшення часу переміщення особового складу до місця події. Тому наша реакція на всі порушення, спроби дестабілізації ситуації, провокації буде  миттєвою", - наголосив перший заступник глави МВД Сергій Яровий.

Раніше повідомлялося, що поліція переходить на посилений контроль за всіма об’єктами виборчого процесу.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Вибори відбуватимуться за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

Докладніше про чинних народних депутатів, які знову балотуватимуться до Ради за мажоритарними оркгуами читайте за посиланням. Також на ТСН.ua доступний матеріал про ті мажоритарні округи, де виборці стикнуться з численними клонами справжніх висуванців від різних політсил.

Понад тисячу офіційних спостерігачів від держав і міжнародних організацій прибули на вибори

Понад тисячу офіційних спостерігачів від держав і міжнародних організацій прибули на вибори
Наступна публікація