ДТП у Харкові: водій Volkswagen не буде оскаржувати арешт

Дата публікації
Перегляди
4327
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ДТП у Харкові: водій Volkswagen не буде оскаржувати арешт

Фото: УНІАН

Прес-служба суду повідомила про відмову Дронова.

Другий учасник смертельної ДТП у Харкові Геннадій Дронов відмовився оскаржувати арешт, повідомили в Апеляційному суді Харківської області.

"За результатами розгляду клопотання про відмову від апеляції колегією суддів прийнято рішення про закриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою підозрюваного Геннадія Дронова на ухвалу слідчого судді Київського районного суду міста Харкова від 13 грудня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, жахлива аварія сталася 18 жовтня в центрі Харкова. Тоді 20-річна Олена Зайцева вилетіла на своєму позашляховику Lexus на тротуар, де стояли люди. П’ятеро людей загинули на місці, ще одна дівчина згодом померла у лікарні.

Зайцевій було призначено два місяці ув`язнення без права на внесення застави. Її родина оприлюднила звернення до сімей усіх постраждалих та загиблих, у якому попросила пробачення за доньку та запропонувала усім причетним матеріальну допомогу. Також під варту було взято другого учасника ДТП Геннадія Дронова. Слідчі заявили, що водій Volkswagen поїхав на жовтий колір світлофора, що могло стати однією з причин зіткнення. 

Тим часом, Олена Зайцева може уникнути максимального покарання за ДТП, про що свідчить низка заяв і дій її захисту. Зокрема, адвокатка заявила про пом'якшувальні обставини: каяття її підзахисної і добровільні компенсації родинам загиблих та постраждалим. 

Вагітній, яка постраждала під час ДТП у Харкові, показали відео аварії

Вагітній, яка постраждала під час ДТП у Харкові, показали відео аварії

Наступна публікація