Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Група з 11 осіб контролювала обіг речовин на сотні тисяч гривень.

У Житомирі правоохоронці зупинили діяльність угруповання наркоторговців, на чолі котрого стояв колишній міліціонер – колишній начальник підрозділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків житомирської міліції. До злочинної діяльності виявився причетним і діючий поліцейський, повідомляє департамент комунікації Національної поліції України.

До складу злочинної групи входили жителі Житомира та Львівської області віком від 32 до 59 років. Кістяк складали засуджені в минулому за зберігання та збут наркотичних засобів особи, котрих організував екс-міліціонер. Основою незаконного бізнесу було постачання з Львівщини до Житомира соломи снодійного маку, його переробка і збут. Наркоторговці мали також “свою людину” серед працівників місцевої поліції.

Відео Правда про наркотики, які вживають діти

Докази про злочинну діяльність групи були зібрані оперативниками зі служби внутрішньої безпеки та працівниками управління протидії наркозлочинності житомирської поліції. Після санкції суду було проведено 11 обшуків і виявлено майже 60 кілограмів макової соломи, 500 мл ангідриду, 200 мл опію, марихуану, амфетамін, пігулки "Сонат", дві тисячі медичних шприців та приладдя для виготовлення наркотичних засобів. "Також вилучено виручку від збуту наркотиків: 70 тисяч гривень, 25 тисяч доларів США, 500 євро. Вартість виявлених наркотичних засобів складає понад 350 тисяч гривень", - повідомляють у поліції.

Як повідомлялося, днями поліція Дніпропетровської області заарештувала чоловіка, який збував наркотики, За місцем свого проживання у с. Кіровське чоловік зберігав 10 кг марихуани, 45 г метамфетаміну, електронні ваги, порожні сліп-пакети та багато грошей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції