Екс-заступник мера Києва очолив аеропорт "Бориспіль"

Екс-заступник мера Києва очолив аеропорт "Бориспіль"

Фото: УНІАН

Відповідне рішення ухвалив Кабмін.

Керівником Міжнародного аеропорту "Бориспіль" призначено екс-заступника мера Києва та екс-заступника міністра транспорту Павла Рябікіна.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, пишуть "Українські новини".

За його словами, уряд ухвалив відповідне рішення під час засідання 1 березня.

Зазначимо, раніше Рябікін працював в авіакомпанії "Експрес Авіа", ТОВ "РК Партнери", ТОВ "РОЦ "Зелений порт", був депутатом України третього скликання, а у 2005-2006 обіймав посаду заступника міністра транспорту та зв'язку України.

Від 2014 року займався питаннями інфраструктури та транспортного будівництва у Київській міській адміністрації.

Нагадаємо, у 2015 році вибори на посаду керівника аеропорту "Бориспіль" закінчилися скандалом. Іноземні експерти, яких запросили до номінаційної комісії, заявили, що їхніми голосами знехтували. Саме тому головним претендентом на посаду раптово став найбільш одіозний кандидат Юрій Солончук, до роботи котрого в аеропортах Одеси, Сімферополя та Києва залишилося багато питань у контрольно-ревізійної комісії. Експерти авіації пов'язували його ім'я з колишніми бізнес-партнерами сина екс-президента Віктора Януковича. Зрештою, Кабінет міністрів України не погодив призначення Юрія Солончука на посаду керівника аеропорту "Бориспіль" і оголосив новий конкурс.

Повʼязані теми:

Наступна публікація