Експрес-весілля по-українськи: в Пирогові побралися військовий і волонтерка

На підготовку і проведення свята пішов рівно один день.

Заради коханої військовий Іван Тидір утік зі шпиталю в Ужгороді та приїхав у столицю. Він та його наречена волонтер Вікторія Самойленко ризикнули взяти шлюб за експрес-програмою від Мін'юсту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Штамп у паспорті вони отримують за день, а в музеї просто неба "Пирогів" для них улаштували справжнє українське весілля – одночасно там розписали три пари.

ВідеоЗаради коханої військовий Іван Тидір утік з ужгородського шпиталю і приїхав у столицю женитись

Вікторія зізнається, що узаконити стосунки ніяк не наважувалася, бо знайомі лише два місяці, але Іван уже не раз наполягав побратися. Три дні тому їм запропонували стати учасниками програми від міністрества юстиції "одруження за день". Весілля ще й пообіцяли зробити за стародавньою українською традицією – від такого відмовитись уже не змогли.

Поруч уже дорослі сини Вікторії – для них усе це дуже раптово. "Швидко все відбулось. Ну, і наречений трохи мій одноліток майже, але я дуже радий за неї, якщо вона буде щаслива", - каже один із синів. У Пирогові етнографи молодят одразу перевдягають в автентичний одяг – сорочкам понад сто років. Організувати свято допомагають фольклорні колективи, а родичі та батьки молодят за дійством спостерігають збоку.

Фотогалерея Батько поправляє метелика, а син виносить наречену з РАЦСу: з'явилися фото з весілля Луценка-молодшого (5 фото)

Історія знайомства молодят дивує ще більше, ніж їхнє експрес-весілля. Вікторія каже, що Іван підкорив її своєю мужністю. Хоча й молодший за неї на 15 років, знає, як догодити жінці. "Справжній чоловік на руках носить, борщ готує, кохає – що ще треба жінці", - каже вона. Пара познайомилася в соцмережі, Іван писав – Вікторія не відповідала, але якось жінка сильно захворіла, а він узяв та й приїхав до неї у Кривій Ріг. "Я на вокзал – а квитків немає. Автобусів –нічого немає. Що робити, як їхати?", - каже він про складнощі в дорозі. "Я була в шоці, я і по цей день в шоці... Кохання таке і буває, як з неба падає", - каже його жінка. Іван та Вікторія вже будують плани на майбутнє. Івана хоча й чекає служба, але передусім він мріє про донечку.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар