Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова "Укравтодору" анонсував будівництво нових доріг в Україні

Він розповів про державні проєкти.

Новопризначений голова "Укравтодору" Олександр Кубраков розповів про плани будівництва нових доріг державного значення. Про це він розповів під час інтерв'ю ТСН.ua.

Журналіст запитав у Кубракова, чи плануються в Україні нові дороги державного значення.

"Траса Дніпро-Решетилівка – це нове будівництво. Як і будь-яке нове будівництво, воно значно дорожче ніж ремонт існуючих доріг. Ми його продовжуємо, воно в пріоритеті. І я сподіваюсь за 2-3 роки ця траса буде повністю завершена. А вже наступного року ми плануємо, що будуть відкриті ділянки, по яких поїдуть транспортні засоби. Вони замінять собою стару дорогу. І такі ділянки десь будуть по 30 кілометрів. У Полтавській області вона будується у цементобетоні. Я думаю, це великий проєкт державного рівня", - відповів голова відомства.

Ще одне будівництво заплановане в обхід Львова.

"Це теж буде повністю нове будівництво. Ті проєкти, які вже розпочались, ми їх продовжимо. Але знову ж таки, з точки зору балансу ресурсів, якщо у нас обмежене фінансування, ми не можемо багато проєктів повністю нового будівництва включати в свої плани. Тому що у нас дорожня мережа зношена", - пояснив він.

Нагадаємо, 15 листопада повідомлялося, що на Дніпропетровщині може з’явитися нова об’їзна дорога. Шлях довжиною у 160 кілометрів поєднуватиме Дніпро та Решетіловку.

Відео Очільник "Укравтодору" розповів, які нові дороги будуть збудовані в Україні

Новий голова "Укравтодору" Олександр Кубраков розповів, де в Україні будуть збудовані нові автомобільні дороги.  

Очільник "Укравтодору" розповів, які нові дороги будуть збудовані в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції