Господар пітбуля, що пошматував обличчя двом дівчатам, сплатив 102 гривні штрафу

Дівчаткам потрібна не одна пластична операція – чотирирічній Маші взагалі їх треба не менше десяти.

На Луганщині господар собаки, яка пошматувала обличчя двом дівчатам, 4 та 12 років, сплатив 102 гривні штрафу. Про це пише газета "Сегодня".

Як повідомлялося, у середині липня на 4-річну дівчинку Машу, яка гуляла зі своєю старшою сестрою Вікою на вулиці, напав сусідський пітбуль і пошматував їй обличчя. Пес схопив маленьку дівчинку за голову і потягнув до себе у двір. Старша сестра не розгубилася і хотіла допомогти молодшій, але собака накинувся і на неї.

Вибіг господар і почав відтягувати собаку. Проте, в результаті нападу пітбуля обидві дівчинки понівечені.

Після нападу молодша Маша п'ять днів провела в реанімації.

"У дівчаток були важкі травми. Рани глибокі, з дефектами м'яких тканин. Такі травми, як правило, супроводжуються великою крововтратою. На щастя, дівчаткам вчасно надали допомогу", - розповів завідувач відділенням щелепно-лицевої хірургії Луганської обласної клінічної лікарні Олексій Сенченко

Зараз все обличчя молодшої с сестричок у великих глибоких шрамах. Нижню повіку неприродно відтягнуто вниз, у дівчинки немає ніздрів. З правої щічки вже кілька місяців не сходить припухлість - повністю зібрати лицьову кістку лікарям не вдалося.

У Віки залишилися глибокі шрами на щоках. Як вона сама говорить, рубці нагадують котячі вуса. Спочатку рани сильно гноїлися. У загальній складності їй на обличчя наклали 57 швів, Марійці - 87.

"Усі, хто до нас приходить, дивуються: як тільки Віка в такій ситуації може залишатися усміхненою і життєрадісною! Мало хто знає, які це насправді страждання. У однолітків у цьому віці все тільки починається - танці, хлопчики, перше кохання. А дочка навіть до школи не ходить - соромиться", - розповідає мама Олена.

Дівчаткам буде потрібна не одна пластична операція – Маші взагалі їх треба не менше десяти.

"Ми об'їздили чи не всі українські клініки. І скрізь говорять одне і те ж: "З вашими травмами операцію можна робити тільки за кордоном… Але за кордоном кожна така операція коштує не менше 20 тисяч доларів. До того ж 20 тисяч коштує сама операція. А медикаменти, проживання, харчування... Ми з чоловіком щодня шукаємо варіанти, розсилаємо історії хвороби дівчаток зарубіжним лікарям", - розповіла жінка.

Чотирирічна Маша, за словами батьків, досі думає, що на неї вдягли некрасиву маску, і кожен день намагається її зняти. Засинає тільки при включеному світлі, не може проходити повз приватні будинки. А коли бачить собаку, навіть маленьку, дитина впадає в істерику.

Господарі собаки, яка покусала дівчаток, знайомі родини - це батьки Вікиного однокласника. Після того, що сталося вони приїхали в лікарню і вибачилися, на перших етапах оплачували дівчаткам лікування. Пообіцяли, що присплять собаку, і на наступний день вона справді пропала. У той же час слідчому вони зізналися, що віддали тварину знайомим. Благаючи простити їх, обіцяли всіляко допомагати.

"Але дізнавшись , які тепер потрібні операції, пропали. Якщо раніше господар повністю визнавав свою провину, то зараз винить у всьому свою 87-річну маму. Мовляв, це вона відкрила хвіртку. Держава ж оштрафувала господарів на 102 гривні", - заявила Олена .

Жінці вдалося домогтися, щоб за фактом події порушили кримінальну справу. У  міліції підтвердили, що триває розслідування. Відповідно до недавно внесених до законодавства поправок, господареві бійцівської собаки, яка прирівнюється до зброї, загрожує покарання від 8,5 тисячі гривень штрафу до десяти років позбавлення волі.

Ті, хто бажає підтримати дівчаток, можуть зв'язатися з їх мамою Оленою за телефоном: (050) 566-38-62.

Читайте також:

У Києві міліціонер помер від сказу

Пітбультер'єри за лічені хвилини розтерзали 85-річну пенсіонерку

Пітбультерьєр погриз чотирьох людей у Кіровограді

102 гривні штрафу за напад пітбуля на дітей

102 гривні штрафу за напад пітбуля на дітей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація