ГПУ обшукує члена ВРЮ Гречківського, якого підозрюють у шахрайстві

Напередодні підозрюваному обрали запобіжний захід.

Обшуки у члена Вищої Ради Юстиції Павла Гречківського відбуваються сьогодні, 23 вересня. Про це повідомляють в Генпрокуратурі, йдеться у ТСН.12:00.

Слідчі працюють і вдома у Гречківського, і на його робочому місці.

Напередодні Печерський суд Києва визначив для нього запобіжний захід – заставу у 3 млн 850 тис. гривень. Якщо упродовж п'яти днів Гречківський не внесе гроші, його запобіжний захід переглянуть.

Генпрокуратура звинувачує його у замаху на шахрайство в особливо великих розмірах. На думку слідства, Гречківський через посередника нібито вимагав у підприємця півмільйона доларів за потрібне тому судове рішення.

Сам Гречківський справу називає провокацією, а Вища рада юстиції не пристала на пропозицію звинувачення, і від виконання службових обов'язків колегу не відсторонила.

"Я так зрозумів з ходу судового засідання, що доказів моєї провини особливих немає. Та й їх і не могло бути, бо ніякого правопорушення я не здійснював. Я нікуди не збираюся тікати, я весь час знаходжуся в Києві", - заявив Гречківський.

Нагадаємо, ГПУ спільно з СБУ затримали посередника співробітника Мін'юсту, зі 150 тисячами доларів, які ймовірно були передоплатою.

 

ВідеоЧлена Вищої ради юстиції Павла Гречківського суд випустив під заставу в майже 4 мільйони

Залиште свій коментар

Наступна публікація