Greenpeace позначив на карті Крим російським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російське відділення організації користується картами РФ.

На інтерактивній карті пожеж у Росії, котру створило російське відділення міжнародної організації Greenpeace, український півострів Крим позначений територією сусідньої Федерації. Про це повідомляє Крим.Реалії.

Російський Крим на карті Greenpeace
Крим.Реалії

Greenpeace на своєму сайті посилається на карту некомерційного інтернет-ресурсу OpenStreetMap, котрим користуються десятки всесвітньо відомих компаній і урядових організацій, зокрема Facebook, Wikipedia, Microsoft, Uber, Amazon, BBC, The New York Times і Організація Об'єднаних Націй. Торік OpenStreetMap потрапив у скандал через те, що "відрізав" Крим від України – ресурс був змушений виправляти помилку.

Цього разу журналісти звернулися до Greenpeace з проханням прокоментувати ситуацію. Greenpeace – міжнародна незалежна неурядова екологічна організація, створена в 1971 році в Канаді. Національні та регіональні її організації працюють самостійно, керуючись загальними принципами і місією Greenpeace.

Як повідомлялося, днями "уряд" окупованого Криму передав землі Кримського природного заповідника у федеральну власність Росії. Це понад п'ять тисяч гектарів, які розташовані в анексованій Ялті.

Відео Активісти Greenpeace підвісили себе на мосту з вимогою протидіяти зміні клімату

Учасники акції висіли на альпіністському спорядженні над водою і тримали в руках плакати. На банерах – заклики з вимогою протидіяти зміні клімату. Аби затримати порушників порядку, поліція задіяла берегову охорону та спецавіацію. Усіх екстремалів успішно зняли.  

Активісти Greenpeace підвісили себе на мосту з вимогою протидіяти зміні клімату

Залиште свій коментар

Вибір редакції