Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хлопчика, якого викрав батько-іноземець, відпустили з посольства Данії до мами

Днями батьки дійшли згоди щодо виховання малюка.

Сьогодні, 11 травня, дворічного хлопчика, якого в матері викрав батько-данець, відпустили з посольства Данії, де він провів понад тиждень. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Напередодні ТСН розповідала, що після дуже напруженого періоду батькам малюка все ж вдалось домовитись про спільне виховання дитини - хлопчик буде жити з кожним з батьків по півроку. Це була усна домовленість, яка потребувала документального засвідчення. І сьогодні син возз’єднався з матір’ю.

“У найскладніших життєвих ситуаціях важливо залишатись людьми. Щойно Даніель разом з мамою вийшли з Посольства Данії і поїхали додому. Мама і батько хлопчика уклали угоду і надалі спільно виховуватимуть свого сина. Дякую колегам, і особливо моєму другові Міністру Андерсу Самуельсену, а також усім, хто допомагав з сторони. Разом зробили все можливе, аби ситуація вирішилась якомога менш травматично для дитини”, - написав Клімкін у соцмережі.

У найскладніших життєвих ситуаціях важливо залишатись людьми. Щойно Даніель разом з мамою вийшли з Посольства Данії і...

Опубліковано Pavlo Klimkin Субота, 11 травня 2019 р.

Подробиці конфлікту між колишнім подружжям дивіться у сюжеті ТСН:

ВідеоУкраїнка звинувачує чоловіка-датчанина у викраденні їх дворічного сина

Дитину вже другий тиждень утримують у посольстві Данії в Києві і не допускають до неї матір. У справу втрутились дипломати. Врешті батьки дійшли згоди, що Даніель перебуватиме по півроку в кожній з країн.  

Українка звинувачує чоловіка-датчанина у викраденні їх дворічного сина

Залиште свій коментар

Вибір редакції