Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ім’я Сенцова вже записане в історії України – Зеленський

Режисера продовжують підтримувати відомі українці.

У 32-й день голодування українського бранця Кремля Олега Сенцова публічно підтримав шоумен Володимир Зеленський. Він сказав слова, котрі здатні заслужити на свою адресу лише обрані, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Олег Геннадійович Сенцов народився в 1976 році 13 липня в місті Сімферополь, Україна. Український кінорежисер і сценарист. Так написано у Вікіпедії. У 2014 році, коли в нас "віджали" Крим, він був заарештований незаконно та засуджений до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Незаконно засуджений – так буде записано у кримінальних справах тих, хто це зробив", - наголосив Зеленський. "Сенцов – справжній чоловік, справжній українець, а найголовніше – справжня людина. Його ім’я вже записане в історії України. Freedom Sentsov!", - додав він.

Раніше на підтримку Сенцова виступив відомий письменник Юрій Андрухович. "Олег Сенцов краще за будь-кого з нас знає, що йому робити і як йому діяти. І він обрав дію, яка неминуче приведе до перемоги, до його перемоги. А нам залишається вірити в те, що він повернеться і робити все, що ми можемо, для того, щоби це здійснилося", - сказав він.

ВідеоВолодимир Зеленський висловив підтримку Олегу Сенцову

32-й день голодує український бранець Кремля Олег Сенцов. Режисери й актори, митці й спортсмени долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого. Сьогодні слово Володимиру Зеленському.

Володимир Зеленський висловив підтримку Олегу Сенцову

Залиште свій коментар

Вибір редакції