Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Власники дронів хочуть самі написати правила використання БПЛА в Україні

Вони просять чиновників дослухатися до їхньої думки.

Обмеження польотів безпілотників в Україні не чинне, оскільки воно не пройшло затвердження міністерством юстиції. На цьому наполягають власники дронів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вони називають нові правила використання квадрокоптерів "антиконституційними", бо ті обмежують права людей на вільний збір та розповсюдження інформації. На думку правозахисників, передусім, постраждають журналісти-розслідувачі, яким забороняють фільмувати маєтки можновладців за допомогою безпілотників.

ВідеоФедерація власників дронів закликає не затверджувати нові правила використання безпілотників

Украерорух запроваджує тимчасові правила використання коптерів. Зокрема, забороняють польоти вище п'ятдесяти метрів, над центральними вулицями та дорогами державного значення, групами людей та висотними забудовами. Власники дронів нові правила використання квадрокоптерів називають "антиконституційними", бо обмежують права на збір та розповсюдження інформації.

Федерація власників дронів закликає не затверджувати нові правила використання безпілотників

"Ми будемо просити Державіаслужбу призупинити дію цих тимчасових правил, а також приєднатися до розробки правил з нами. І наші пропозиції прийняти, як нормативний документ", - каже голова всеукраїнської федерації власників безпілотників Тарас Трояк.

Як повідомлялося, "Украерорух" запровадив тимчасові правила використання коптерів. Ними забороняють польоти вище 50 метрів, над центральними вулицями та дорогами державного значення, групами людей та висотними забудовами. Якщо безпілотник важчий за 2 кілограми, потрібно за 10 днів подати заявку на дозвіл прольоту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції