Італійський військовий корабель підняв український прапор в Одесі

Моряки зайшли до міста під звуки військового оркестру.

Італійські військові прибули до української Одеси. До тамтешнього морського порту зайшов 150-метровий протичовновий корабель ВМС Італії у супроводі трьох буксирів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли есмінець причалював, на березі заграв оркестр Військово-Морських сил України, а на облавку іноземного корабля розгорнули український прапор. Крім екіпажу, до Одеси прибули італійські курсанти, які будуть три дні і дізнаються про особливості служби українських моряків, а ті, своєю чергою, ознайомляться з життям на італійському судні.

ВідеоЗ музикою та українським прапором: до порту Одеси зайшов есмінець ВМС Італії

Під час його швартування на березі зібралося чимало глядачів. Уже сьогодні надвечір на човен зможуть піднятися всі охочі. "Опинилися випадково, приїхали в Одесу, кажу: підемо подивимося морський вокзал! От так і потрапили на прихід судна – цікаво подивитися", - каже один із очевидців. "Вперше таке бачу. Дай Бог, і в нас буде така техніка", - додає інший.

Раніше українські прикордонники зупинили в водах річки Дунай теплохід San Porfyrios під прапором Белізу, який заходив до закритих портів анексованого Криму. 

Залиште свій коментар