Кореспондент ТСН розповіла про звірства "тітушок" на Євромайдані

У стані "тітушок" і "Беркута" всюди лежали скривавлені і зв'язані люди.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська розповіла в ефірі "Право на владу" про страшні події 18 лютого на Євромайдані.

"Коли ми працювали, то опинилися з іншого боку біля беркутівців і "тітушок". "Беркута" було чоловік 20, ними керував полковник Кусюк. "Тітушки" були разом з ними. І такий момент, я досі бачу цю картинку, вона у мене перед очима, коли "тітушки" ловлять чоловіка, майданівця, такого худенького, валять його на землю. Підходить "Беркут", спочатку обмацує всі кишені чоловіка, витягає все, що там є... Тобто "Беркут" одразу і грабував. І "тітушки", у них була лопата, і гостряком лопати вони били цього чоловіка в живіт. Ми підбігли з оператором, я кричала до цих людей, щоб вони розійшлися, звісно на мене ніхто не реагував", - розповіла Хоцянівська.

ВідеоКореспондент ТСН розповіла про звірства титушок на Майдані

Журналістка додала, що таких моментів було безліч: "Лежали скривавлені тіла. Лежали зв'язані люди. Люди тікали. Це був страшенний хаос, це було жорстоко".

"Тітушки" тоді напали і на оператора ТСН.

"Били мого оператора, на це ніхто не звертав уваги абсолютно. І як зупинити це, я не знала. І от "Беркут"... Я підбігла до цього Кусюка. Я кричала, що я журналіст, що б'ють оператора, і ніхто не реагував. І лише потім, чоловік з "Беркута" підійшов до "тітушок", надав їм наказ, щоб вони відійшли і не били журналістів", - додала Алла.

Також Хоцянівська розповіла, що на них із бітою в руках кидався і комендант наметового містечка Партії регіонів Олександр Зінченко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: