Латвія заборонила мовлення 9 російських телеканалів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Канали належать холдингу, реальним бенефіціаром якого є Юрій Ковальчук

Національна рада з електронним медіа (NEPLP) Латвії припинила ретранслювати 9 телеканалів, оскільки вони належать холдингу, бенефіціаром якого є олігарх Юрій Ковальчук, включений у санкційний список ЄС.

Про це повідомляє портал національного телерадіомовлення LSM.

"NEPLP ухвалив рішення припинити мовлення дев'яти телеканалів в Латвії. Рішення засноване на тому факті, що ці канали належать холдингу, реальним бенефіціаром якого є Юрій Ковальчук, включений в санкції Ради ЄС за підрив територіальної цілісності України", - йдеться в повідомленні.

Заборона на мовлення телеканалів буде діяти до тих пір, поки Ковальчук буде залишатися під санкціями.

Під заборону потрапили, в основному, "нішеві" телеканали: "Время: далекое и близкое", "Бобер", "Музика Першого", "О!", "Поехали", "Телекафе"; кіноканали - "Будинок Кіно", "Будинок Кіно Преміум"; а також один з найстаріших інформаційно-розважальних каналів РФ "Петербург-Пятый канал".

Юрій Ковальчук потрапив під санкції ЄС в липні 2014 року. Тоді в офіційній заяві Євросоюзу, зокрема, вказувалося, що "Національна медіагрупа", яка належить бізнесмену з близького кола президента РФ, "контролює телеканали, які активно проводять політику російського уряду щодо дестабілізації України".

Нагадаємо, раніше у Латвії заблокували сайт Baltnews.lv, який належить російському пропагандистському медіахолдингу "Россия сегодня", через загрозу суверенітету України.

Відео Санкції США проти РФ діятимуть, поки вона не полишить Донбас та не поверне Україні Крим

Про це в Одесі заявив тимчасовий повірений США у справах України Джозеф Пеннінгтон. Там він урочисто передав до лав українських ВМС американські катери берегової охорони "Айленд". Нині вони патрулюватимуть українське узбережжя. США передали судна безкоштовно, Україна ж власним коштом відновила їх.  

Санкції США проти РФ діятимуть, поки вона не полишить Донбас та не поверне Україні Крим

Залиште свій коментар

Вибір редакції