Луганська ОДА проти проведення місцевих виборів у прифронтових населених пунктах

Луганська ОДА проти проведення місцевих виборів у прифронтових населених пунктах

Фото: УНІАН

Раніше з таким рішенням виступила Донецька ОДА.

Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай не підтримує проведення місцевих виборів у прифронтових населених пунктах.

Про це він заявив на брифінгу у Сєвєродонецьку, пише hromadske.

Він наголосив, що підтримує у цьому Донецьку ОДА, яка виступила проти проведення виборів у населених пунктах, які "перебувають у районі ураження великокаліберної ствольної й реактивної артилерії незаконних збройних формувань".

"Це стосується національної безпеки. Рішення про те, де саме не буде виборів, будуть ухвалювати вже депутати", - заявив Гайдай. Він також додав, що найближчим часом буде ухвалене рішення щодо керівника військово-цивільної адміністрації у місті Щастя, якого затримали під час отримання хабаря. 

Як повідомлялося, 15 липня Верховна Рада проголосувала за постанову про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в Україні. Голосування має відбутися 25 жовтня. У зв’язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст Донецької та Луганської областей, вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад, як і на території окупованого Криму не призначаються і не проводяться. 

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Дата публікації
Перегляди
370
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація