Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майно Авакова-молодшого повторно заарештували через "справу про рюкзаки"

Олександр Аваков фігурує у справі про розтрату коштів.

Солом'янський суд Києва поновив арешт на майно сина міністра внутрішніх справ України Олександра Авакова.

Арешт наклали на квартиру та три паркомісця Авакова в Києві за адресою вул. Протасів Яр, 8 і ще одну квартиру в Харкові на вул. Мироносицькій, 22, повідомляє портал "Слово і діло" з посиланням на рішення суду, яке було ухвалене ще у лютому.

Нагадаємо, на початку листопада 2017 року сина очільника МВС Олександра Авакова затримали представники НАБУ. Його підозрювали в поставках рюкзаків для поліції за завищеними цінами. Згодом суд відпустив його під особисте зобов'язання батька-міністра Арсена Авакова з вимогою здати всі паспорти до Державної міграційної служби. На чоловіка надягнули електроний браслет. А пізніше зняли арешт з майна у Києві та Харкові, що був накладений після низки обшуків.

Також через підозру у розтраті понад 14 млн грн під час тендеру щодо постачання рюкзаків для МВС було затримано колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. За версією слідства, 2015-го року він був причетним до закупівлі коштом МВС України рюкзаків за ціною, яка була суттєво вища за середньоринкову. При цьому товар не був поставлений вчасно і не відповідав встановленим вимогам. У результаті держава зазнала збитків у розмірі понад 14 млн грн.

Перед Новим роком Солом'янський районний суд Києва подовжив Чеботарю ще на два місяці запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, арешт на його майно було скасовано Апеляційним судом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції