Могильов натякає, що не проти очолити регіоналів Криму

Могильов натякає, що не проти очолити регіоналів Криму

Нинішня посада дозволяє Могильову бути членом партії / Фото: Kriminal.TV

Новий прем'єр автономії анонсував повернення у партію.

Кримський прем'єр Анатолій Могильов заявляє, що має намір відновити своє членство в Партії регіонів.

Про це він сказав на своїй першій конференції прем'єра Криму, відповідаючи на запитання журналістів, чи має він намір відновити своє членство в партії.

"Без сумніву, звичайно. Моя нинішня посада дозволяє мені бути членом партії... З огляду на те, що я звільнений з органів внутрішніх справ, то, природно я можу бути членом партії", - сказав Могильов.

Водночас, відповідаючи на запитання журналістів, чи збирається він очолити кримську організацію Партії регіонів, Могильов зазначив, що це питання знаходиться в компетенції кримської партійної організації Партії регіонів.

"Питання про згоду висуватися на роль керівника кримської партійної організації - це в більшій мірі питання до конференції кримської партійної організації, тому, що саме вона ухвалює рішення щодо того, хто буде керівником. Яке рішення делегати конференції приймуть, таке рішення я й буду виконувати", - сказав він.

Як відомо, попередній керівник кримського уряду Василь Джарти одночасно був головою кримської організації Партії регіонів.

Нагадаємо, 7 листопада президент України Віктор Янукович призначив Анатолія Могильова на посаду голови Ради міністрів АР Крим.

Як повідомлялося, Верховна Рада Криму на позачерговому засіданні у вівторок призначила Могильова головою Ради міністрів Криму. За це рішення проголосували 76 депутатів з 80, що брали участь у голосуванні (всього в Раді 100 парламентарів).

Читайте також:

Могильов приїхав у Крим з одним портфелем і в мундирі з діамантами

Робочий стіл Могильова вже завалений стосами паперів

Луценко: Могильов на чолі МВС демонстрував, що мізки не потрібні

Могильов може витягти Гриценка з-за грат

Повʼязані теми:

Наступна публікація