Завдання чоловіку дав співробітник "МДБ" невизнаної Придністровської республіки.

На Одещині затримали чоловіка, який намагався завербувати українських правоохоронців працювати на російські спецслужби.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Як з'ясувалося, завербований придністровськими та російськими спецслужбами мешканець Тирасполя намагався підмовити українських правоохоронців працювати на РФ.

Також повідомляється, що українські правоохоронці відмовилися від пропозицій агента. Коли найманець намагався повернутися до Придністров'я, його затримали на одному з пунктів пропуску на кордоні.

"Я – громадянин Росії та Молдови. У 1995 році був завербований співробітником МДБ ПМР. У 2016 році від співробітника Міністерства державної безпеки (невизнаної – прим.ред.) Придністровської Молдавської Республіки я отримав завдання увійти в контакт зі співробітниками українських правоохоронних органів з метою їхнього подальшого вербування. Для запису наших розмов я використовував вшитий співробітником МДБ портативний записувальний пристрій. Після завершення розмови був затриманий співробітниками СБУ", - зізнався затриманий.

Під час огляду співробітники СБУ виявили в агента спеціальні технічні засоби, вшиті в одяг.

Наразі тривають слідчо-оперативні дії для встановлення можливих спільників затриманого.

Нагадаємо, раніше український військовий розповів, як його затримали та катували в РФ, коли він їхав на похорони матері у Краснодарі, і змушували зрадити Україну.

Залиште свій коментар