На Волині 13-річний хлопчик смертельно отруївся грибами

Він назбирав поганки біля дому та нагодував ними своїх братів та сестер.

Сьогодні, 15 вересня, у Волинській області від отруєння грибами помер підліток.

Про це повідомив заступник головного лікаря Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання Ігор Дородних, передає УНІАН.

За його словами, 13 вересня до об'єднання з Ковельської центральної райлікарні у дуже важкому стані були переведені четверо дітей віком від 8 до 13 років. Всі діти були пов'язані родинними зв'язками. 

Зазначається, що їх усіх пригостив грибами, судячи із анамнезу, блідими поганками, хлопчик 2004 року народження.

"За розповідями дітей, він їх назбирав біля дому, посмажив на вогнищі, сам поїв та нагодував ними своїх рідних та двоюрідних братів та сестер", - розказав медик. 

Наразі стан трьох дітей важкий, але стабільний. Вони отримують інтенсивну терапію у відділенні анестезіології та реанімації медоб'єднання.

Нагадаємо, у Києві госпіталізовано вже 6 осіб через отруєння грибами. Основними ознаками грибного отруєння є: нудота, блювота, біль у животі, розлад шлунку, підвищення температури тіла.

У разі вживання деяких видів грибів (червоних мухоморів, волокониць), які вражають нервову систему, можуть з'явитися галюцинації, розлад або втрата свідомості, порушення дихання та серцевої діяльності.

Якщо ви все ж отруїлися грибами, слід, не зволікаючи, викликати швидку.

Залиште свій коментар