МінТОТ показало супутникові знімки з наслідками техногенної аварії на "Кримському титані"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відомство опублікувало висновки аерокосмічного знімання.

Космічні знімання показали, що на на заводі "Кримський титан" на півночі окупованого Криму сталася техногенна аварія, пов'язана з порушенням технологічного циклу.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. 

За даними аерокосмічного знімання, на об'єкті станом на 9 вересня відсутні ознаки відведення газів, зменшилася кількість службового та особистого автотранспорту, порівнюючи з 11 липня. 

Космічні знімання заводу "Кримський титан"
Міністерство з питань тимчасово окупованих територійі тимчасово окупованих осіб
Космічні знімання заводу "Кримський титан"

"Також, у порівнянні знімків за 11.07.2018 та 09.09.2018 видно, що в зазначений період проводилися роботи на даху північного виробничого корпусу на трьох ділянках цеху заводу "Кримський Титан",  які тривають і зараз. За всіма ознаками можна зробити припущення, що було проведено ремонтні роботи", - йдеться у повідомленні. 

У відомстві заявили, що проведення ремонтних робіт свідчить про наслідки техногенної аварії на підприємстві. Вона могла бути викликана порушенням технологічного циклу.

ВідеоХімічна загроза. На межі з Кримом чатують медики та рятувальники

По Херсонській області курсує мобільна лабораторія, що перевіряє повітря. 

Хімічна загроза. На межі з Кримом чатують медики та рятувальники

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" потерпають жителі Армянська. Люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом.

У Криму впродовж двох днів провели масову евакуацію дітей з Армянська. Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. Своєю чергою, українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг статися через влучення снарядів російських військових.

Залиште свій коментар

Вибір редакції