Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині невідомі на пасовищі розстріляли коней

У поліції кажуть, що стрільців шукають, і погоджуються, що то були браконьєри

У селі Жабоч на Житомирщині на світанку невідомі вбили одного коня, іншого - серйозно поранили. Місцеві припускають, що це справа рук браконьєрів, які поплутали коней із лосями, і тепер ховають і свою худобу, йдеться в ТСН.19.30.

Тієї ночі коні, як і зазвичай, випасалися за городом у переліску. Коли у подвір'я прибіг один лише вцілілий кінь Орлик, господарі запідозрили лихе. Вже на випасі господарі побачили жахливу картину. Кінь Буян лежав мертвий. У жеребиці Машки - уся шия закривавлена.

"Кінь лежить, а кобила стоїть. Я думав, що вовк ухватив її", - розповідає господар.

Та згодом чоловік розгледів, що в тварин стріляли. Селяни кажуть, що напередодні бачили, як селом їздили джипи. Припускають, тварин могли розстріляти саме бракон'єри, бо полювання на копитних розпочнеться лише 23 жовтня. Коней у сутінках стрільці могли сплутати з лосями.

"Вони ж вночі стріляли, а бачать в тепловізор, може лось, а там трава здорова, може, і не бачили, а тоді під'їхали, побачили, що коні, і втікли", - припускає сусід.

Відео На Житомирщині невідомі на пасовищі розстріляли коней

У поліції кажуть, що стрільців шукають, і погоджуються, що то були браконьєри.

"На сьогодні однією з основних версій є незаконне полювання. З тіла тварини, яка загинула, було вилучено деформовану кулю. Попередньо йдеться про нарізну мисливську зброю", - розповідає керівник відділу комунікацій ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.

Налякані нічним розстрілом коней селяни тепер бояться випасати худобу на вигоні навіть удень, і все частіше припинають тварин біля хат чи на городах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції