НАЗК перевірить статки судді, який закрив справу Кернеса

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кернеса та його охоронців підозрювали у викраденні і побитті учасників Євромайдану 25 січня 2014 року.

Нацагентство із запобігання корупції перевірить декларації судді Київського райсуду Полтави Андрія Антонова, який закрив справу проти мера Харкова Геннадія Кернеса.

Про це йдеться на сайті НАЗК. 

"Почнуться повні перевірки електронних декларацій, поданих ще 3-ма суб’єктами декларування за 2015 – 2017 роки", – повідомили у НАЗК.

Крім Антонова також перевірять декларації заступника голови Національної поліції – начальника Департаменту захисту економіки Нацполіції Ігоря Купранця за 2017 рік та завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності Ігоря Прийми за 2015-2017 роки. 

Нагадаємо, 10 серпня суддя Київського районного суду Полтави Андрій Антонов закрив кримінальне провадження щодо мера Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців. Своє рішення він мотивував систематичною неявкою прокурорів до суду, розцінивши її як відмову підтримувати державне обвинувачення. 

Також у ГПУ заявили, що закриття справи щодо Геннадія Кернеса є незаконним і буде оскаржуватись в апеляційному суді.

ВідеоСуд закрив справу проти Кернеса

Винний чи ні? Вирок суду по справі мера Харкова Геннадія Кернеса, який усі очікували почути нині, так і не оголосили. Через три роки з початку розгляду справи суддя вирішив справу закрити. ТСН розбиралася, чи дійсно це крапка у резонансному процесі.

Суд закрив справу проти Кернеса

Вибір редакції