Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК знайшло кримінал у діях та бездіяльності дев'яти чиновників

Висновки передано Національній поліції.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило кримінальні правопорушення у діях та бездіяльності дев'яти посадовців.

Про це повідомляє прес-служба агентства. 

Повідомляється, що семеро осіб не подали декларації після звільнення 2017 року, а ще один чиновник - не подав щорічну декларацію за 2017 рік. 

"Серед посадовців, які не дотримали вимог Закону України "Про запобігання корупції" колишні аудитор одного з відділів Нацбанку, завідувач сектору Державної казначейської служби, спеціалісти окружного адміністративного суду, територіальних органів Мін’юсту, Пенсійного фонду, командири відділень ДСНС", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що один із посадовців, в діях якого помічено кримінал, вніс недостовірні дані до декларації. Йдеться про слідчого територіального управління Нацполіції в Чернівецькій області, який не вказав власність на суму 250 прожиткових мінімумів. 

"Відповідні обґрунтовані висновки затверджені на засіданні Національного агентства та направлені до органів Нацполіції", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про адміністративні порушення стосовно декларації голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка та проректора Національного авіаційного університету Валерія Чепіженка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції