Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обмін Савченко на ГРУвців відбудеться не скоро - Фейгін

За його словами, в односторонньому порядку Савченко не буде звільнена.

Сьогодні, 16 квітня, адвокат льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін пояснив, що чекати швидкого обміну його підзахисної на російських військовослужбовців Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова не варто, бо після винесення вироку російським військовим для вступу в силу цього рішення потрібен місяць.

"Хочу прояснити ситуацію з судом над російськими військовослужбовцями Єрофєєвим і Александровим в Києві і можливим обміном на Надію Савченко. Чекати швидкого, протягом пари-інший днів, рішення по обміну на Надію Савченко Єрофєєва і Александрова не варто. Після винесення вироку судом у Києві Єрофеєву і Александрову набрання чинності рішення доведеться чекати місяць", - повідомив він.

За його словами, в односторонньому порядку Савченко не буде звільнена.

"До всього іншого, залишається відкритим процесуальне питання оформлення обміну Савченко на Єрофєєва і Александрова. Найшвидший – помилування", - додав він.

Нагадаємо, що глава МЗС України Павло Клімкін підкреслює, що для обміну української льотчиці і депутата Надії Савченко повинні передувати відповідні судові рішення щодо затриманих росіян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції