Очільником правоохоронців Донеччини став генерал поліції з Хмельницької області

Семенишин одразу запропонував втілити в життя проект з профілактики підліткової злочинності.

Очільником поліції Донецької області став генерал Нацполіції 3-го рангу Микола Семенишин.

Про це повідомили у Департаменті комунікації МВС України.

"Нового начальника представили сьогодні, 13 вересня, під час наради з особовим складом Донецького ГУНП, що відбулася за головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, донині 47-річний Семенишин очолював поліцію Хмельницької області, також працював у підрозділах карного розшуку та на керівних посадах підрозділів правоохоронних органів Західної України.

"Я вважаю, що генерал Семенишин сприятиме ефективнішому розв'язанню всіх проблемних питань, які будуть поставлені в цьому непростому регіоні. Сподіваюсь на ваш професіоналізм і бажання виконувати свої обов'язки", - заявив Яровий.

Своєю чергою новопризначений керівник поліції Донеччини запевнив, що у своїй роботі він намагатиметься використовувати досвід, набутий під час роботи на Хмельниччині.

"Я сподіваюся, що всі підтримаєте основний девіз поліції Донеччини – "Служити, захищати та перемагати". Наразі я вже бачу дуже багато проектів, які можна запропонувати. Наприклад, проект з профілактики підліткової злочинності", - додав він.

Нагадаємо, колишній очільник поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін пішов на підвищення. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив його першим заступником голови Нацполіціі України. Відтепер у відомстві Аброськіна – кримінальні справи Нацполіції.

Залиште свій коментар